Пільги

Що необхідно для оформлення пільги?
Згідно п. 31 Правил користування тепловою енергією для населення і п. 22 Постанови КМУ №630 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення
«Споживач, який має право на встановлені законодавством пільги з оплати за централізоване опалення і постачання гарячої води повідомляє в письмовій заяві КП СТКЕ  про своє право на пільгу з посиланням на відповідний законодавчий акт. Пільгова оплата — здійснюється з дня подання споживачем заяви ».

Згідно цієї постанови для пільговиків є така  соціальна норма житла для:- централізованого опалення (теплопостачання) — 21 м2 опалюваної площі на одну особу та додатково 10,5 м2 на сім’ю тобто:

на одну особу -31,5м2

на дві особи -52,5м2

на три особи -73,5м2

Документи необхідні для оформлення:
1. копія довідки видана УТ і СЗН підтверджує право користування пільгою;
2. копію посвідчення пільговика, що підтверджує право на пільгу;
3. копію паспорта або документа, який його замінює, пільговика (стор. 1,2 і всі сторінки щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації);
4. копію про присвоєння ідентифікаційного коду пільговика;
5. довідку про склад сім’ї (видається в центрі надання адміністративних послуг)
6. акт проживання, якщо пільги оформлені не за місцем прописки, а за адресою фактичного проживання (складається в УЖКГ);
7. копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів сім’ї, на яких поширюється пільга;
8. Додатково надається копія пенсійного посвідчення не працездатних батька, матері пільговика

Якщо за адресою зареєстровано і проживають кілька осіб, які мають право на встановлені законодавством пільги з оплати споживаної теплової енергії, потрібно надати документи всіх пільговиків.

Заявник обов’язково повинен мати при собі оригінали документів, для можливості перевірки вірності копії. Копії всіх документів повинні бути чіткими.

 

Якщо Ви не повідомите КП «СТКЕ» про своє право на пільгу — розрахунок за послугу з централізованого опалення і постачання гарячої води з використанням пільги неможливо. Щоб користуватися пільгою при оплаті послуги, що надаються
КП «СТКЕ» необхідно укласти договір і надати необхідні документи.
Важливо знати:
Особи, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, управління праці та соціального захисту населення не буде нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії.
КП «СТКЕ»повідомляє своїм побутовим клієнтам про зміни у порядку надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Так, згідно з Постановою Кабміну від 27.04.2016 р №319.

Якщо пільговик змінює місце проживання, то повинен повідомити про це КП «СТКЕ» для переоформлення пільги за новим місцем реєстрації. Самостійне користування пільгами без відповідного оформлення ЗАБОРОНЯЕТЬСЯ!